Ανακοινώσεις ΟμοσπονδίαςΕιδήσειςΣΤΟΚ

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

ΑΠΟΠ Παλαικύθρου   VS   ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς    Κοινοτικό Στάδιο Κοκκινοτριμιθιάς 

7΄  0 – 1 υπέρ του ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς

Ημίχρονο 1 – 0  για το ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς

85΄ 0 – 2 για το ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς

87΄ 1 – 2 ο ΑΠΟΠ Παλαικύθρου

Τελικό αποτέλεσμα 2 – 1 υπέρ του ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς ο οποίος προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F.C.  VS  ΑΠΕΠ Πελεντρίου    Δημοτικό Στάδιο Πολεμιδιών «ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»

45΄ 1 – 0 για τη ομάδα της Γεροσκήπου FC

Ημίχρονο 1 – 0 για την Γεροσκήπου FC

59΄  2 – 0 για την Γεροσκήπου FC

73΄ 3 – 0 για την Γεροσκήπου FC

85΄ 4 – 0 για την Γεροσκήπου FC

Τελικό αποτέλεσμα 4 – 0 για την Γεροσκήπου FC, η οποία προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

ΑΕΚ Κελλιών  VS  F.C. International Limassol    Κοινοτικό Στάδιο Ψευδά

22΄  1 – 0 η ΑΕΚ Κελλιών

27΄  2 – 0 η ΑΕΚ Κελλιών

43΄  2 – 1 μειώνει η F.C. International Limassol

2 – 1 Ημίχρονο για ΑΕΚ Κελλιών

49΄ 2 – 2 ισοφαρίζει η F.C. International Limassol

58΄ 2 – 3 η F.C. International Limassol

Τελικό αποτέλεσμα 2 – 3 υπέρ F.C. International Limassol, η οποία προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

ΕΛΠΙΔΑ Ξυλοφάγου  VS  ΛΕΝΑΣ Λεμεσού     Κοινοτικό Στάδιο Κιτίου

5΄   0 – 1  υπέρ του Λένα Λεμεσού

10΄ 0 – 2  για το Λένα Λεμεσού

(Η ομάδα της ΕΛΠΙΔΑΣ Ξυλοφάγου αγωνίζεται με 9 ποδοσφαιριστές λόγω αποβολής 2 ποδοσφαιριστών της με απ’ευθείας κόκκινη κάρτα)

Ημίχρονο 0 – 2  για Λένα Λεμεσού

70΄ 1 – 2 μειώνει η Ελπίδα Ξυλοφάγου

84΄ 2 – 2 ισοφαρίζει η Ελπίδα Ξυλοφάγου

Τελικό αποτέλεσμα 2 – 2. Ημίωρη παράταση.

Το σκορ παραμένει ισόπαλο και στη παράταση και ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι.

Πρόκριση για το Λένα Λεμεσού που κέρδισε 6 – 5 στα πέναλτι.

 

 

ΤΡΟΥΛΛΟΙ F.C. 2015   VS  ΠΡΟΟΔΟΣ Καϊμακλίου     Στάδιο ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ Λυμπιών

26΄ 1 – 0 για την ομάδα Τρούλλοι F.C. 2015

Ημίχρονο 1 – 0  για Τρούλλοι F.C. 2015

69΄ 2 – 0 για Τρούλλοι F.C. 2015

70΄ 3 – 0 για Τρούλλοι F.C. 2015

83΄ 3 – 1 η Πρόοδος Καϊμακλίου

87΄ 3 – 2 η Πρόοδος Καϊμακλίου

93΄ 4 – 2  για την ομάδα Τρούλλοι F.C. 2015

Τελικό αποτέλεσμα 4 – 2  για την ομάδα Τρούλλοι F.C. 2015η οποία προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 


 

ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ Αγκαστίνας  VS   Κ.Ν. Γερμασόγειας     Κοινοτικό Στάδιο Ψευδά 

10΄ 0 – 1 υπέρ του Κ Ν Γερμασόγειας

30΄ 1 – 1 ισοφαρίζει ο Δικέφαλος Αγκαστίνας

42΄ 2 – 1 υπέρ Δικέφαλος Αγκαστίνας

Ημίχρονο 2 – 1 προηγείται ο Δικέφαλος Αγκαστίνας

65΄ 2 – 2 το Κ Ν Γερμασόγειας

73΄ 3 – 2  ο Δικέφαλος Αγκαστίνας

79΄ 3 – 3 ισοφαρίζει το Κ Ν Γερμασόγειας σε 3 – 3

Τελικό αποτέλεσμα 90λεπτου ο αγώνας οδηγείται στη παράταση.

105΄  3 – 4 το Κ.Ν. Γερμασόγειας

112΄  4 – 4 ισοφαρίζει ο Δικέφαλος Αγκαστίνας

Λήξη 120λεπτου και οι δύο ομάδες είναι ισόπαλες, ο αγώνας οδηγείται στη διαδικασία των πέναλτι.

Στα πέναλτι το Κ.Ν. Γερμασόγειας επικράτησε με 4 – 3 και προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

 

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Μουτταγιάκκας  VS  ΑΠΟΛΛΩΝ Γερίου    Κοινοτικό Στάδιο Κόρνου 

25΄ 1 – 0 ο Απόλλων Γερίου

45΄ 1 – 1  ισοφαρίζει η Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Ημίχρονο 1 – 1

60΄ 2 – 1 η Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

78΄ 2 – 2 ο Απόλλων Γερίου

82΄ 3 – 2 η Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Τελικό αποτέλεσμα 3 – 2,  η Ανόρθωσις Μουτταγιάκας προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

 

ΘΟΙ Καπέδων   VS   Α.Σ. Μαντριών      Κοινοτικό Στάδιο Μαρωνίου

Ημίχρονο ισοπαλία 0 – 0

60΄ 0 – 1  προηγείται η ομάδα Α.Σ. Μαντριών

67΄ 1 – 1 ισοφαρίζει το ΘΟΙ Καπέδων

Τελικό αποτέλεσμα 90λεπτου ισόπαλο 1 – 1, ο αγώνας οδηγέιται στη παράταση.

Ισοπαλία και στα 120 λεπτά και ο αγώνας θα κριθεί στη διαδικασία των πέναλτι.

Στα πέναλτι το ΘΟΙ Καπέδων κέρδισε με 5 – 3 και προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

 

ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013  VS  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Προσφύγων     Κοινοτικό Στάδιο Περβολιών

10΄ 1 – 0 προηγείται η ομάδα Κόρνος F.C

60΄ 2 – 0  ο Κόρνος F.C

Τελικό αποτέλεσμα 2 – 0,  ο Κόρνος F.C προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

 

Κ.Ν. Πραστειού  VS  ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Κιτίου      Δημοτικό Στάδιο Πολεμιδιών «ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ»

9΄    1 – 0  προηγείται ο Σπάρτακος Κιτίου

35΄  2 – 0 ο Σπάρτακος Κιτίου

65΄  3 – 0 ο Σπάρτακος Κιτίου

70΄  4 – 0 ο Σπάρτακος Κιτίου

Τελικό αποτέλεσμα 4 – 0,  ο Σπάρτακος Κιτίου  προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

 

AMYNA Λινούς-Φλάσου  VS  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Λυθροδόντα     ΡΟΤΣΙΔΕΙΟΝ Στάδιο Μάμμαρι 

8΄   0 – 1 προηγείται η Αναγέννηση Λυθροδόντα

18΄ 0 – 2 υπέρ της Αναγέννησης Λυθροδόντα

46΄  1 – 2 μειώνει η Άμυνα Λινούς-Φλάσου

47΄ 1 – 3 σκοράρει η Αναγέννηση Λυθροδόντα

65΄ 1 – 4 για την Αναγέννηση Λυθροδόντα

78΄ 1 – 5 για την Αναγέννηση Λυθροδόντα

85΄ 2 – 5 η Άμυνα Λινούς-Φλάσου

Τελικό αποτέλεσμα 2 – 5 η Αναγέννηση Λυθροδόντα προκρίνεται στην επόμενη φάση.

 

 

ΔΗΜ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Δερύνειας  VS  ΕΥΑΓ. ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗΣ Αγ.Τριμιθιάς     Δημοτικό Στάδιο Αραδίππου 

43΄ 1 – 0  ΔΗΜ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Δερύνειας και προηγείται

44΄ 1 – 1 ισοφαρίζει 1 – 1  ο Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς

45΄ 1 – 2 ο Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς

Ημίχρονο 1 – 2

60΄ 1 – 3 ο Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς

75΄ 1 – 4 ο Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς

80΄ 1 -5 ο Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς

Τελικό αποτέλεσμα 5 – 1,  ο Ευαγόρας Παλληκαρίδης Αγίων Τριμιθιάς που προκρίνεται στην επόμενη φάση

 

 

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Τάλας  VS  ΑΤΕ-ΠΕΚ Εργατών    Κοινοτικό Στάδιο Αγίου Τύχωνα 

10΄ 0 – 1 προηγείται η ομάδα της ΑΤΕ – ΠΕΚ Εργατών

33΄ 1 – 1 ισοφαρίζει ο Μιλτιάδης Τάλας

Ημίχρονο 1 – 1

55΄ 1 – 2 η ΑΤΕ – ΠΕΚ Εργατών

62΄ 1 – 3 η ΑΤΕ – ΠΕΚ Εργατών

66΄ 1 – 4 η ΑΤΕ – ΠΕΚ Εργατών

75΄ 1 – 5 η ΑΤΕ – ΠΕΚ Εργατών

82΄ 1 – 6 η ΑΤΕ – ΠΕΚ Εργατών

Τελικό αποτέλεσμα 6 – 1, η ΑΤΕ – ΠΕΚ Εργατών που προκρίνεται στην επόμενη φάση.