Ανακοινώσεις ΟμοσπονδίαςΕιδήσειςΕκδηλώσεις

Ετήσια Τελετή Βραβεύσεων Π.Α.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Ετήσια Τελετή Βραβεύσεων Π.Α.Α.Ο.Κ. 2018-2019

Παρασκευή 7 Ιουνίου 2019 – Ώρα 7:30 μμ. – Ξενοδοχείο ΝΑΒΑΡΙΑ

 

Το Δ.Σ. της Ομοσπονδίας Π.Α.Α.Ο.Κ. ενημερώνει ότι η ετήσια Τελετή Βραβεύσεων όλων των διακριθέντων Ομάδων, Παραγόντων και Αθλητών της περιόδου 2018-2019, θα γίνει την Παρασκευή 7 Ιουνίου 2019 και ώρα 7.30 μ.μ. στο Ξενοδοχείο Navarria.

Η εκδήλωση τελεί υπό την Αιγίδα του Προέδρου Κ.Ο.Α. κ. Ανδρέα Μιχαηλίδη.

 

Βραβευθέντες

 

Τριταθλήτριες

Επίλεκτη Κατηγορία                                                             Λένας Λεμεσού

Α΄ Κατηγορία                                                                         Παρθενών Χαλκούτσας

 

Δευτεραθλήτριες

Επίλεκτη Κατηγορία                                                             Σωκράτης & Πανίκος Ζακακίου

Α΄ Κατηγορία                                                                         Διγενής – ΠΑΕ Λόφου

 

Πρωταθλήτριες

Επίλεκτη Κατηγορία                                                             Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Α΄ Κατηγορία                                                                          Απόλλων Επισκοπής

 

Κύπελλο Επίλεκτης Κατηγορίας

Κυπελλούχος                                                                          …………………………………

Φιναλίστ                                                                                  …………………………………

 

Κύπελλο Α΄ Κατηγορίας

Κυπελλούχος                                                                          Διγενής – ΠΑΕ Λόφου

Φιναλίστ                                                                                  Απόλλων Αγριδιών

 

Πρωτάθλημα Ένταξης Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ     

Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Λένας Λεμεσού                                                                                                      

FC International Limassol

 

Ομάδες Ήθους                                                

Επίλεκτη Κατηγορία                                                                 Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Α΄ Κατηγορία                                                                             Παρθενών Χαλκούτσας

 

Σκόρερ                                                                            

Επίλεκτη Κατηγορία             Στέλιος Γρηγορίου                  ΘΟΙ Πύργου

Α΄ Κατηγορία                         Θεόδωρος Κωνσταντίνου      Κυριάκος Μάτσης Συν. Κολοσσίου

 

Τιμητική Διάκριση

Νικόλας Μαραγκουδάκης                                                         Παρθενών Χαλκούτσας

Γιώργος Πουργούρης                                                                 Αθλητική Ένωση Τραχωνίου

Κώστας Κυριακίδης                                                                    ΘΟΙ Πύργου

Κώστας Παπάμιχαηλ                                                                  ΑΤΕ-ΠΕΚ Αγ. Μάμαντος

 

ΑΘΛΟΘΕΤΕΣ:

Επίσημος αθλοθέτης και χορηγός η Εταιρεία ΚΕΟ P.L.C., το Μέλαθρο Αγωνιστών ΕΟΚΑ 1955-1959 με την ευκαιρία των εκδηλώσεων της οδού Ελευθερίας, η ΣΕΚ Λεμεσού, η Εταιρεία Hercules Sports Ltd, η οικογένεια Ανδρέα Γαβριηλίδη εις μνήμη του μ. Χρ. Γαβριηλίδη, το Σωματείο ΣΕΚ Αγίου Αθανασίου, εις μνήμη του μ. Αντρέα Χατζηνικολάου και του μ. Στέλιου Στυλιανού και το Σωματείο Νίκος & Σωκράτης Ερήμης εις μνήμη του μ. Πάμπου Σωκράτους.

 

Εκ του Διοικητικού Συμβουλίου