Ανακοινώσεις ΟμοσπονδίαςΕιδήσειςΕκδηλώσεις

ΤΕΛΕΤΗ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΠΑΑΟΚ 2017-2018 (Βραβευθέντες)

Ετήσια Τελετή Βράβευσης της Ομοσπονδίας 2017-2018

Το Δ.Σ. της Ομοσπονδίας Π.Α.Α.Ο.Κ. ενημερώνει ότι η ετήσια Τελετή Βράβευσης όλων των διακριθέντων Ομάδων, Παραγόντων και Αθλητών της περιόδου 2017-2018, θα γίνει την Παρασκευή 8 Ιουνίου 2018 και  ώρα 7.30 μ.μ. στο Ξενοδοχείο Navarria.

 

Βραβευθέντες Πρωταθλημάτων ΠΑΑΟΚ 2017-2018

 

Τριταθλήτριες

Επίλεκτη Κατηγορία Α΄ Όμιλος                                                           Αναγέννηση Γερμασόγειας

Επίλεκτη Κατηγορία Β΄ Όμιλος                                                           Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Α΄ Κατηγορία                                                                                            Αργοναύτες Ερήμης

 

Δευτεραθλήτριες

Επίλεκτη Κατηγορία Α΄ Όμιλος                                                           ΘΟΙ Πύργου

Επίλεκτη Κατηγορία Β΄ Όμιλος                                                           Λένας Λεμεσού

Α΄ Κατηγορία                                                                                           Κυριάκος Μάτσης

 

Πρωταθλήτριες

Επίλεκτη Κατηγορία Α΄ Όμιλος                                                           ΑΕ Τραχωνίου

Επίλεκτη Κατηγορία Β΄ Όμιλος                                                           FC International Limassol

Α΄ Κατηγορία                                                                                            Χρ. Μηνά Κορφής

 

Πρωταθλήτρια Πρωταθλητριών                                                          FC International Limassol

Δευτεραθλήτρια Πρωταθλητριών                                                       ΑΕ Τραχωνίου

Τριταθλήτρια Π.Α.Α.Ο.Κ.                                                                        Λένας Λεμεσού

 

Κύπελλο Επίλεκτης Κατηγορίας

Κυπελλούχος                                                                                            Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Φιναλίστ                                                                                                    ΑΕ Τραχωνίου

 

Κύπελλο Α΄ Κατηγορίας

Κυπελλούχος                                                                                            Χρ. Μηνά Κορφής

Φιναλίστ                                                                                                    Κυριάκος Μάτσης

 

Πρωτάθλημα Ένταξης Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ  

                                                                                                                    FC International Limassol             

                                                                                                                    ΑΕ Τραχωνίου

                                                                                                                    Λένας Λεμεσού                                                                                                       

 

Ομάδες Ήθους                                                                                        Ανόρθωσις Κ. Πολεμιδιών              

                                                                                                                   ΑΕ Τραχωνίου

 

Σκόρερ

Επίλεκτη Κατηγορία Α΄ Όμιλος                                                        Στέλιος Γρηγορίου        26 Τέρματα         ΘΟΙ Πύργου

Επίλεκτη Κατηγορία Β΄ Όμιλος                                                        Ιωάννης Ελευθερίου     18 Τέρματα         Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

Α΄ Κατηγορία                                                                                        Κύπρος Ιορδάνου           18 Τέρματα         Χρ. Μηνά Κορφής

 

 

Τιμητική Διάκριση

Γιαννάκης Επιφανίου                                                                          Τέως Μέλος ΔΣ ΠΑΑΟΚ

Ελπιδοφόρος Κυριακίδης                                                                   Τέως Μέλος ΔΣ ΠΑΑΟΚ

Μάριος Θεοδούλου                                                                              Ανόρθωσις Μουτταγιάκας

 

Αθλοθέτες

Επίσημος αθλοθέτης και χορηγός η Εταιρεία ΚΕΟ P.L.C. καθώς επίσης το Μέλαθρο Αγωνιστών ΕΟΚΑ 1955-1959 με την ευκαιρία των εκδηλώσεων της οδού Ελευθερίας, η ΣΕΚ Λεμεσού, η Εταιρεία Hercules Sports Ltd, η οικογένεια Ανδρέα Γαβριηλίδη εις μνήμη του μ. Χρ. Γαβριηλίδη, η ΣΕΚ Αγίου Αθανασίου, εις μνήμη του μ. Αντρέα Χατζηνικολάου και ο Νίκος & Σωκράτης Ερήμης εις μνήμη του μ. Πάμπου Σωκράτους.

 

 

Εκ του Διοικητικού Συμβουλίου