Α’ Κατηγορία 2017-2018

1η Αγωνιστική
2017-10-14 15:00Σάββατο,
14 Οκτ 2017 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:2 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-10-14 15:00Σάββατο,
14 Οκτ 2017 15:00
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 5:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ
2017-10-14 15:00Σάββατο,
14 Οκτ 2017 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 1:1 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2017-10-14 15:00Σάββατο,
14 Οκτ 2017 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 1:4 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2η Αγωνιστική
2017-10-20 19:30Παρασκευή,
20 Οκτ 2017 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-10-21 15:00Σάββατο,
21 Οκτ 2017 15:00
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 5:0 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2017-10-22 11:00Κυριακή,
22 Οκτ 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 6:0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2017-10-22 15:00Κυριακή,
22 Οκτ 2017 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:2 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3η Αγωνιστική
2017-10-28 15:00Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:00
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 3:2 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ
2017-10-28 15:00Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 0:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2017-10-28 15:00Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 0:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2017-10-28 15:00Σάββατο,
28 Οκτ 2017 15:00
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 0:4 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
2017-11-03 19:30Παρασκευή,
03 Νοέ 2017 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 2:3 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-11-04 14:30Σάββατο,
04 Νοέ 2017 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 7:0 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-11-04 14:30Σάββατο,
04 Νοέ 2017 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1:2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ
2017-11-05 11:00Κυριακή,
05 Νοέ 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 4:3 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
5η Αγωνιστική
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 4:0 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 0:9 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 0:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2017 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 2:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
6η Αγωνιστική
2017-11-17 19:30Παρασκευή,
17 Νοέ 2017 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 1:1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 1:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ
2017-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2017 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 5:0 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2017-11-19 14:30Κυριακή,
19 Νοέ 2017 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:5 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
7η Αγωνιστική
2017-11-25 14:30Σάββατο,
25 Νοέ 2017 14:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 1:6 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2017-11-25 14:30Σάββατο,
25 Νοέ 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 1:2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-11-25 14:30Σάββατο,
25 Νοέ 2017 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 2:2 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2017-11-26 11:00Κυριακή,
26 Νοέ 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 5:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
8η Αγωνιστική
2017-12-02 13:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 13:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 0:0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2017-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 2:1 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-12-03 11:00Κυριακή,
03 Δεκ 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 4:1 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2017-12-04 19:30Δευτέρα,
04 Δεκ 2017 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 2:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
9η Αγωνιστική
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 0:5 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 1:3 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 1:1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2017-12-09 14:30Σάββατο,
09 Δεκ 2017 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 0:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ
11η Αγωνιστική
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 2:2 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 1:1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 0:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-01-13 14:30Σάββατο,
13 Ιαν 2018 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 1:1 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
12η Αγωνιστική
2018-01-19 19:30Παρασκευή,
19 Ιαν 2018 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2018-01-20 13:30Σάββατο,
20 Ιαν 2018 13:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 5:0 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2018-01-21 11:00Κυριακή,
21 Ιαν 2018 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:1 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2018-01-21 14:30Κυριακή,
21 Ιαν 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 3:0 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
13η Αγωνιστική
2018-01-27 14:30Σάββατο,
27 Ιαν 2018 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 2:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2018-01-27 14:30Σάββατο,
27 Ιαν 2018 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 4:3 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2018-01-27 14:30Σάββατο,
27 Ιαν 2018 14:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 1:3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-01-29 19:30Δευτέρα,
29 Ιαν 2018 19:30
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:1 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
14η Αγωνιστική
2018-02-02 19:30Παρασκευή,
02 Φεβ 2018 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 5:2 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 2:0 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2018-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-02-05 19:30Δευτέρα,
05 Φεβ 2018 19:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 0:4 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ
10η Αγωνιστική
2018-02-09 19:30Παρασκευή,
09 Φεβ 2018 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 5:1 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-02-10 14:30Σάββατο,
10 Φεβ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-02-13 19:30Τρίτη,
13 Φεβ 2018 19:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 2:0 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
2018-02-13 19:45Τρίτη,
13 Φεβ 2018 19:45
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 4:0 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
15η Αγωνιστική
2018-02-20 19:30Τρίτη,
20 Φεβ 2018 19:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 1:0 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2018-02-20 19:45Τρίτη,
20 Φεβ 2018 19:45
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 2:2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
16η Αγωνιστική
2018-02-24 14:30Σάββατο,
24 Φεβ 2018 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 2:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2018-02-24 14:30Σάββατο,
24 Φεβ 2018 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 0:3 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2018-02-24 16:30Σάββατο,
24 Φεβ 2018 16:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 1:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
17η Αγωνιστική
2018-03-01 19:30Πέμπτη,
01 Μαρ 2018 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-03-03 14:30Σάββατο,
03 Μαρ 2018 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 6:0 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2018-03-03 14:30Σάββατο,
03 Μαρ 2018 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 1:2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2018-03-04 13:00Κυριακή,
04 Μαρ 2018 13:00
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 3:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ Κ. ΧΩΡΙΟΥ
15η Αγωνιστική
2018-03-05 19:30Δευτέρα,
05 Μαρ 2018 19:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 2:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
18η Αγωνιστική
2018-03-10 14:30Σάββατο,
10 Μαρ 2018 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 5:0 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2018-03-10 14:30Σάββατο,
10 Μαρ 2018 14:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 1:5 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-03-10 14:30Σάββατο,
10 Μαρ 2018 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 0:7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-03-11 11:00Κυριακή,
11 Μαρ 2018 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 0:3 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
15η Αγωνιστική
2018-03-13 19:30Τρίτη,
13 Μαρ 2018 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 4:2 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
19η Αγωνιστική
2018-03-17 14:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 6:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-03-17 14:30Σάββατο,
17 Μαρ 2018 14:30
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 2:6 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-03-18 11:00Κυριακή,
18 Μαρ 2018 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 3:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2018-03-20 19:30Τρίτη,
20 Μαρ 2018 19:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 1:1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΓΗΠΕΔΟ Κ. ΧΩΡΙΟΥ
16η Αγωνιστική
2018-03-20 19:30Τρίτη,
20 Μαρ 2018 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 2:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
20η Αγωνιστική
2018-03-23 19:30Παρασκευή,
23 Μαρ 2018 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3 :0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-03-23 19:30Παρασκευή,
23 Μαρ 2018 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 3 :0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-03-24 14:30Σάββατο,
24 Μαρ 2018 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 3:0 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2018-03-27 19:30Τρίτη,
27 Μαρ 2018 19:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 2:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΓΗΠΕΔΟ Κ. ΧΩΡΙΟΥ
21η Αγωνιστική
2018-03-30 19:30Παρασκευή,
30 Μαρ 2018 19:30
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 2:4 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-03-31 14:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 2:1 Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-03-31 14:30Σάββατο,
31 Μαρ 2018 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 0:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝCHAMPIONS ΥΨΩΝΑ
2018-04-11 19:30Τετάρτη,
11 Απρ 2018 19:30
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 0:3 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ