Α’ Κατηγορία 2020-2021

1η Αγωνιστική
2020-10-24 14:30Σάββατο,
24 Οκτ 2020 14:30
Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ -:- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2020-10-24 14:30Σάββατο,
24 Οκτ 2020 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ -:- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-10-25 11:00Κυριακή,
25 Οκτ 2020 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ -:- Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2020-10-26 20:00Δευτέρα,
26 Οκτ 2020 20:00
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ -:- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2η Αγωνιστική
2020-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2020 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 1:0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2020-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2020 14:30
Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 4:0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2020-10-31 15:00Σάββατο,
31 Οκτ 2020 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ 6:1 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-03 19:45Τρίτη,
03 Νοέ 2020 19:45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:0 Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
3η Αγωνιστική
2020-11-06 19:30Παρασκευή,
06 Νοέ 2020 19:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2020 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ 0:4 Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-08 11:00Κυριακή,
08 Νοέ 2020 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 2:5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
4η Αγωνιστική
2020-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2020 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ -:- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2020-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2020 14:30
Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ -:- Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2020-11-14 15:00Σάββατο,
14 Νοέ 2020 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ -:- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-15 11:00Κυριακή,
15 Νοέ 2020 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ -:- ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
3η Αγωνιστική
2020-11-17 20:00Τρίτη,
17 Νοέ 2020 20:00
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ -:- Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
5η Αγωνιστική
2020-11-20 19:30Παρασκευή,
20 Νοέ 2020 19:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ -:- Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2020 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ -:- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2020 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ -:- Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-24 20:00Τρίτη,
24 Νοέ 2020 20:00
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ -:- ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
6η Αγωνιστική
2020-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2020 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ -:- Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2020-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2020 14:30
Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ -:- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2020-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2020 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ -:- Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-11-29 11:00Κυριακή,
29 Νοέ 2020 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ -:- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
7η Αγωνιστική
2020-12-04 19:45Παρασκευή,
04 Δεκ 2020 19:45
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ -:- ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2020 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ -:- ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-12-05 15:00Σάββατο,
05 Δεκ 2020 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ -:- Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2020-12-08 20:00Τρίτη,
08 Δεκ 2020 20:00
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ -:- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
8η Αγωνιστική
2021-01-15 19:30Παρασκευή,
15 Ιαν 2021 19:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ -:- Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2021 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ -:- Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2021-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2021 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ -:- ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-01-16 15:00Σάββατο,
16 Ιαν 2021 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ -:- ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
9η Αγωνιστική
2021-01-22 19:30Παρασκευή,
22 Ιαν 2021 19:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ -:- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-01-23 14:30Σάββατο,
23 Ιαν 2021 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ -:- Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-01-24 11:00Κυριακή,
24 Ιαν 2021 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ -:- Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2021-01-26 20:00Τρίτη,
26 Ιαν 2021 20:00
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ -:- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
10η Αγωνιστική
2021-01-30 14:30Σάββατο,
30 Ιαν 2021 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ -:- ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2021-01-30 14:30Σάββατο,
30 Ιαν 2021 14:30
Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ -:- ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2021-01-30 14:30Σάββατο,
30 Ιαν 2021 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ -:- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-01-30 15:00Σάββατο,
30 Ιαν 2021 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ -:- Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
11η Αγωνιστική
2021-02-05 19:30Παρασκευή,
05 Φεβ 2021 19:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ -:- Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-06 14:30Σάββατο,
06 Φεβ 2021 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ -:- ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-06 15:00Σάββατο,
06 Φεβ 2021 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ -:- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-09 20:00Τρίτη,
09 Φεβ 2021 20:00
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ -:- Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
12η Αγωνιστική
2021-02-13 14:30Σάββατο,
13 Φεβ 2021 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ -:- ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2021-02-13 14:30Σάββατο,
13 Φεβ 2021 14:30
Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ -:- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2021-02-13 15:00Σάββατο,
13 Φεβ 2021 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ -:- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-14 11:00Κυριακή,
14 Φεβ 2021 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ -:- Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
13η Αγωνιστική
2021-02-19 19:30Παρασκευή,
19 Φεβ 2021 19:30
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ -:- ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-20 14:30Σάββατο,
20 Φεβ 2021 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ -:- Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-20 15:00Σάββατο,
20 Φεβ 2021 15:00
Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑ -:- ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-23 20:00Τρίτη,
23 Φεβ 2021 20:00
Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ -:- ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
14η Αγωνιστική
2021-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2021 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ -:- Κ.ΜΑΤΣΗΣ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2021-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2021 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ -:- ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2021-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2021 14:30
Θ.Ο.Ι. ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ -:- Ε. ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2021-02-28 11:00Κυριακή,
28 Φεβ 2021 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ -:- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ