Α’ Κατηγορία 2022-2023

1η Αγωνιστική
2022-10-22 15:00Σάββατο,
22 Οκτ 2022 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 4:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ ΥΨΩΝΑ
2022-10-22 15:00Σάββατο,
22 Οκτ 2022 15:00
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 3:2 Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2022-10-22 15:00Σάββατο,
22 Οκτ 2022 15:00
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 0:3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2η Αγωνιστική
2022-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2022 14:30
Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣ 3:3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
2022-11-05 15:00Σάββατο,
05 Νοέ 2022 15:00
Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1:2 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2022-11-05 15:00Σάββατο,
05 Νοέ 2022 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 3:0 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
3η Αγωνιστική
2022-11-11 19:45Παρασκευή,
11 Νοέ 2022 19:45
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3:3 Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2022-11-12 14:30Σάββατο,
12 Νοέ 2022 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 0:3 Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2022-11-12 15:00Σάββατο,
12 Νοέ 2022 15:00
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 8:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
4η Αγωνιστική
2022-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2022 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 0:3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2022-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2022 14:30
Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣ 1:5 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
2022-11-19 15:00Σάββατο,
19 Νοέ 2022 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 3:2 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ(ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ )ΕΡΜΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
5η Αγωνιστική
2022-11-26 15:00Σάββατο,
26 Νοέ 2022 15:00
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 1:3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
6η Αγωνιστική
2022-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2022 14:30
Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣ 1:2 Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
2022-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2022 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 0:0 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2022-12-03 15:00Σάββατο,
03 Δεκ 2022 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 1:1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
7η Αγωνιστική
2022-12-08 20:00Πέμπτη,
08 Δεκ 2022 20:00
Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 0:1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2022-12-10 14:30Σάββατο,
10 Δεκ 2022 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 3:2 Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
5η Αγωνιστική
2022-12-13 20:15Τρίτη,
13 Δεκ 2022 20:15
Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 7:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2023-01-13 19:45Παρασκευή,
13 Ιαν 2023 19:45
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 3:1 Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
10η Αγωνιστική
2023-01-26 20:00Πέμπτη,
26 Ιαν 2023 20:00
Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1:1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2023-01-28 14:30Σάββατο,
28 Ιαν 2023 14:30
Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣ 3:5 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
2023-01-28 14:30Σάββατο,
28 Ιαν 2023 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1:0 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
7η Αγωνιστική
2023-01-31 19:45Τρίτη,
31 Ιαν 2023 19:45
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2:3 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
11η Αγωνιστική
2023-02-03 20:00Παρασκευή,
03 Φεβ 2023 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
12η Αγωνιστική
2023-02-11 14:30Σάββατο,
11 Φεβ 2023 14:30
Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣ 1:3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
2023-02-11 14:30Σάββατο,
11 Φεβ 2023 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 0:1 Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2023-02-11 15:00Σάββατο,
11 Φεβ 2023 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 5:0 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ
11η Αγωνιστική
2023-02-20 19:45Δευτέρα,
20 Φεβ 2023 19:45
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 1:2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
13η Αγωνιστική
2023-02-21 20:00Τρίτη,
21 Φεβ 2023 20:00
Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 1:0 Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2023-02-25 15:00Σάββατο,
25 Φεβ 2023 15:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 0:2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ ΥΨΩΝΑ
8η Αγωνιστική
2023-03-02 20:00Πέμπτη,
02 Μαρ 2023 20:00
Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ 4:0 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2023-03-04 14:30Σάββατο,
04 Μαρ 2023 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1:3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
14η Αγωνιστική
2023-03-07 19:30Τρίτη,
07 Μαρ 2023 19:30
Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣ 0:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
9η Αγωνιστική
2023-03-09 20:00Πέμπτη,
09 Μαρ 2023 20:00
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 1:4 Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2023-03-11 14:30Σάββατο,
11 Μαρ 2023 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 3:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
11η Αγωνιστική
2023-03-14 19:45Τρίτη,
14 Μαρ 2023 19:45
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 2:0 Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
9η Αγωνιστική
2023-03-18 15:00Σάββατο,
18 Μαρ 2023 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 3:0 Π.Δ. ΚΕΝΤΡΟ ΛΑΝΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ ΥΨΩΝΑ
8η Αγωνιστική
2023-03-24 19:45Παρασκευή,
24 Μαρ 2023 19:45
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2:2 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
14η Αγωνιστική
2023-03-26 12:00Κυριακή,
26 Μαρ 2023 12:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 1:0 Κ. ΜΑΤΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ ΥΨΩΝΑ
13η Αγωνιστική
2023-04-08 15:00Σάββατο,
08 Απρ 2023 15:00
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 0:1 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΔΟΞΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
14η Αγωνιστική
2023-04-12 19:45Τετάρτη,
12 Απρ 2023 19:45
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 3:5 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ