Β’ Όμιλος 2016-2017

1η Αγωνιστική
2016-10-07 19:00Παρασκευή,
07 Οκτ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 2:1 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2016-10-07 19:00Παρασκευή,
07 Οκτ 2016 19:00
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 9:0 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2016-10-09 15:00Κυριακή,
09 Οκτ 2016 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-10-09 15:00Κυριακή,
09 Οκτ 2016 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 4:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-10-09 15:00Κυριακή,
09 Οκτ 2016 15:00
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 4:0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
2η Αγωνιστική
2016-10-14 19:00Παρασκευή,
14 Οκτ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 1:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2016-10-14 19:30Παρασκευή,
14 Οκτ 2016 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 7:2 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-10-14 20:00Παρασκευή,
14 Οκτ 2016 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2:1 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-10-15 15:00Σάββατο,
15 Οκτ 2016 15:00
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 0:1 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2016-10-16 11:00Κυριακή,
16 Οκτ 2016 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:5 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
3η Αγωνιστική
2016-10-21 19:00Παρασκευή,
21 Οκτ 2016 19:00
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 9:0 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2016-10-22 15:00Σάββατο,
22 Οκτ 2016 15:00
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 3:4 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2016-10-23 15:00Κυριακή,
23 Οκτ 2016 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:2 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-10-23 15:00Κυριακή,
23 Οκτ 2016 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 3:5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-10-23 15:00Κυριακή,
23 Οκτ 2016 15:00
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 0:2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
4η Αγωνιστική
2016-10-28 19:00Παρασκευή,
28 Οκτ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 3:4 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2016-10-28 19:30Παρασκευή,
28 Οκτ 2016 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 7:0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-10-28 20:00Παρασκευή,
28 Οκτ 2016 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4:2 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-10-29 15:00Σάββατο,
29 Οκτ 2016 15:00
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 2:3 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2016-10-30 14:30Κυριακή,
30 Οκτ 2016 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 4:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
5η Αγωνιστική
2016-11-04 19:30Παρασκευή,
04 Νοέ 2016 19:30
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 2:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:3 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-11-05 14:30Σάββατο,
05 Νοέ 2016 14:30
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 0:4 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2016-11-06 11:00Κυριακή,
06 Νοέ 2016 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 3:3 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2016-11-06 14:30Κυριακή,
06 Νοέ 2016 14:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 2:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
6η Αγωνιστική
2016-11-11 19:00Παρασκευή,
11 Νοέ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 5:2 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2016-11-11 19:30Παρασκευή,
11 Νοέ 2016 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 5:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-11-11 20:00Παρασκευή,
11 Νοέ 2016 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1:1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:2 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-11-13 14:30Κυριακή,
13 Νοέ 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 1:6 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
7η Αγωνιστική
2016-11-18 19:30Παρασκευή,
18 Νοέ 2016 19:30
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 8:1 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2016-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2016 14:30
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 0:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2016-11-19 14:30Σάββατο,
19 Νοέ 2016 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 2:2 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2016-11-20 11:00Κυριακή,
20 Νοέ 2016 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 3:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2016-11-20 16:30Κυριακή,
20 Νοέ 2016 16:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 1:3 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
8η Αγωνιστική
2016-11-25 19:00Παρασκευή,
25 Νοέ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 5:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2016-11-25 19:30Παρασκευή,
25 Νοέ 2016 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2016 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 6:3 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-11-27 14:30Κυριακή,
27 Νοέ 2016 14:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 1:6 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
9η Αγωνιστική
2016-12-02 19:30Παρασκευή,
02 Δεκ 2016 19:30
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 1:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2016-12-02 20:00Παρασκευή,
02 Δεκ 2016 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1:5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2016-12-03 14:30Σάββατο,
03 Δεκ 2016 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 2:4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2016-12-04 11:00Κυριακή,
04 Δεκ 2016 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2016-12-04 14:30Κυριακή,
04 Δεκ 2016 14:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 2:1 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
10η Αγωνιστική
2017-01-13 19:30Παρασκευή,
13 Ιαν 2017 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 6:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-01-13 20:00Παρασκευή,
13 Ιαν 2017 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 2:2 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-01-14 14:30Σάββατο,
14 Ιαν 2017 14:30
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 0:3 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2017-01-15 11:00Κυριακή,
15 Ιαν 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:2 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
11η Αγωνιστική
2017-01-20 14:30Παρασκευή,
20 Ιαν 2017 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-01-20 19:30Παρασκευή,
20 Ιαν 2017 19:30
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 5:2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2017-01-21 14:30Σάββατο,
21 Ιαν 2017 14:30
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 2:6 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 3:0 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
2017-01-22 14:30Κυριακή,
22 Ιαν 2017 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 4:3 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
12η Αγωνιστική
2017-01-27 19:00Παρασκευή,
27 Ιαν 2017 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 2:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2017-01-27 19:30Παρασκευή,
27 Ιαν 2017 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-01-27 20:00Παρασκευή,
27 Ιαν 2017 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1:1 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-01-28 14:30Σάββατο,
28 Ιαν 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 0:4 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-01-29 11:00Κυριακή,
29 Ιαν 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 0:4 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
13η Αγωνιστική
2017-02-03 19:00Παρασκευή,
03 Φεβ 2017 19:00
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 2:0 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2017-02-04 14:30Σάββατο,
04 Φεβ 2017 14:30
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 6:2 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2017-02-05 11:00Κυριακή,
05 Φεβ 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:3 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2017-02-05 14:30Κυριακή,
05 Φεβ 2017 14:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 3:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
2017-02-05 14:30Κυριακή,
05 Φεβ 2017 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 3:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
14η Αγωνιστική
2017-02-10 19:00Παρασκευή,
10 Φεβ 2017 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 1:3 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2017-02-10 19:30Παρασκευή,
10 Φεβ 2017 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 5:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-02-10 20:00Παρασκευή,
10 Φεβ 2017 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 4:1 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-02-11 14:30Σάββατο,
11 Φεβ 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 4:4 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-02-12 14:30Κυριακή,
12 Φεβ 2017 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:5 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
15η Αγωνιστική
2017-02-17 19:00Παρασκευή,
17 Φεβ 2017 19:00
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 2:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2017-02-18 14:30Σάββατο,
18 Φεβ 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 2:5 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-02-19 11:00Κυριακή,
19 Φεβ 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 3:1 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2017-02-19 14:30Κυριακή,
19 Φεβ 2017 14:30
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 1:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2017-02-19 14:30Κυριακή,
19 Φεβ 2017 14:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 5:3 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
16η Αγωνιστική
2017-03-03 19:00Παρασκευή,
03 Μαρ 2017 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 4:5 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2017-03-03 19:30Παρασκευή,
03 Μαρ 2017 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:0 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-03-03 20:00Παρασκευή,
03 Μαρ 2017 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2:0 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-03-05 14:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 1:4 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2017-03-05 14:30Κυριακή,
05 Μαρ 2017 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:6 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
17η Αγωνιστική
2017-03-10 19:00Παρασκευή,
10 Μαρ 2017 19:00
Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ 1:2 ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΤΡΑΧΩΝΙΟΥ
2017-03-10 20:00Παρασκευή,
10 Μαρ 2017 20:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 1:6 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2017-03-11 14:30Σάββατο,
11 Μαρ 2017 14:30
ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ 5:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥ
2017-03-11 14:30Σάββατο,
11 Μαρ 2017 14:30
ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ 0:3 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑ
2017-03-12 11:00Κυριακή,
12 Μαρ 2017 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 2:4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
18η Αγωνιστική
2017-03-17 19:00Παρασκευή,
17 Μαρ 2017 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 5:6 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2017-03-17 19:30Παρασκευή,
17 Μαρ 2017 19:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 1:3 Α.Ε.ΤΡΑΧΩΝΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2017-03-19 14:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 14:30
ΠΑΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ 4:3 ΕΝ ΑΓ. ΤΥΧΩΝΑΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
2017-03-19 14:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 3:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2017-03-19 14:30Κυριακή,
19 Μαρ 2017 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 2:1 ΘΟΙ ΠΙΣΣΟΥΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ