Επίλεκτη Κατηγορία 2023-2024

1η Αγωνιστική
2023-10-14 15:00Σάββατο,
14 Οκτ 2023 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 2:1 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2023-10-14 15:00Σάββατο,
14 Οκτ 2023 15:00
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 4:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2023-10-14 15:00Σάββατο,
14 Οκτ 2023 15:00
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2:1 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
2η Αγωνιστική
2023-10-20 19:45Παρασκευή,
20 Οκτ 2023 19:45
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:1 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ
2023-10-20 20:00Παρασκευή,
20 Οκτ 2023 20:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 5:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
2023-10-23 20:00Δευτέρα,
23 Οκτ 2023 20:00
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2:1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
3η Αγωνιστική
2023-11-04 14:30Σάββατο,
04 Νοέ 2023 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 4:2 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2023-11-04 15:00Σάββατο,
04 Νοέ 2023 15:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 2:1 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ(ΑΕΤΟΥ)
2023-11-04 15:00Σάββατο,
04 Νοέ 2023 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:2 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ
4η Αγωνιστική
2023-11-10 19:30Παρασκευή,
10 Νοέ 2023 19:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 4:2 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
2023-11-11 14:30Σάββατο,
11 Νοέ 2023 14:30
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
2023-11-14 19:30Τρίτη,
14 Νοέ 2023 19:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 0:1 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
5η Αγωνιστική
2023-11-17 19:45Παρασκευή,
17 Νοέ 2023 19:45
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1:3 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ
2023-11-18 14:30Σάββατο,
18 Νοέ 2023 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 2:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2023-11-18 15:00Σάββατο,
18 Νοέ 2023 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ
6η Αγωνιστική
2023-11-24 19:30Παρασκευή,
24 Νοέ 2023 19:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 4:0 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
2023-11-24 19:45Παρασκευή,
24 Νοέ 2023 19:45
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ
2023-11-27 20:00Δευτέρα,
27 Νοέ 2023 20:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:2 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ
7η Αγωνιστική
2023-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2023 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 3:2 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2023-12-02 14:30Σάββατο,
02 Δεκ 2023 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 2:2 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ (ΑΕΤΟΥ)
2023-12-04 19:30Δευτέρα,
04 Δεκ 2023 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:4 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ&ΦΙΛΙΑΣ (ΔΟΞΑΣ)
8η Αγωνιστική
2024-01-19 19:30Παρασκευή,
19 Ιαν 2024 19:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
2024-01-19 19:45Παρασκευή,
19 Ιαν 2024 19:45
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ
2024-01-20 14:30Σάββατο,
20 Ιαν 2024 14:30
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3:0 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
9η Αγωνιστική
2024-01-26 19:45Παρασκευή,
26 Ιαν 2024 19:45
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1:6 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ
2024-01-27 14:30Σάββατο,
27 Ιαν 2024 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 3:0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2024-01-27 15:00Σάββατο,
27 Ιαν 2024 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:4 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ
10η Αγωνιστική
2024-02-03 14:30Σάββατο,
03 Φεβ 2024 14:30
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 6:1 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ "ΣΠΕΡΧΕΙΟΥ"
2024-02-13 20:00Τρίτη,
13 Φεβ 2024 20:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:0 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ"ΑΕΤΟΥ"
2024-02-13 20:00Τρίτη,
13 Φεβ 2024 20:00
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 3:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ(ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ )ΕΡΜΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
11η Αγωνιστική
2024-02-16 19:45Παρασκευή,
16 Φεβ 2024 19:45
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ
2024-02-17 14:30Σάββατο,
17 Φεβ 2024 14:30
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ
2024-02-19 19:30Δευτέρα,
19 Φεβ 2024 19:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 5:0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
12η Αγωνιστική
2024-02-23 19:30Παρασκευή,
23 Φεβ 2024 19:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 4:0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ
2024-02-24 14:30Σάββατο,
24 Φεβ 2024 14:30
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2:1 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ
2024-02-24 15:00Σάββατο,
24 Φεβ 2024 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:3 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
13η Αγωνιστική
2024-03-02 14:30Σάββατο,
02 Μαρ 2024 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 7:1 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2024-03-02 14:30Σάββατο,
02 Μαρ 2024 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 2:2 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2024-03-02 15:00Σάββατο,
02 Μαρ 2024 15:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:3 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ(ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ )ΕΡΜΗ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
14η Αγωνιστική
2024-03-08 14:30Παρασκευή,
08 Μαρ 2024 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 3:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ
2024-03-08 19:45Παρασκευή,
08 Μαρ 2024 19:45
ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1:6 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΓΗΠΕΔΟ ΣΕΚ
2024-03-09 14:30Σάββατο,
09 Μαρ 2024 14:30
ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3:1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ
15η Αγωνιστική
2024-03-22 19:30Παρασκευή,
22 Μαρ 2024 19:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 3:1 ΣΕΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΑΕΤΟΥ
2024-03-23 14:30Σάββατο,
23 Μαρ 2024 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ 3:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΓΗΠΕΔΟ ΣΤΕΛΙΟΥ ΧΑΡΗ
2024-03-23 15:00Σάββατο,
23 Μαρ 2024 15:00
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 5:1 ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ