Κατέβασμα Φύλλου Αγώνος Πρόγραμμα Αγώνων Βαθμολογία

Α' Κατηγορία 2017-2018

ΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

Πληροφορίες

Προς Σωματεία

Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας ΠΑΑΟΚ

 

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ομοσπονδίας σε αποψινή του συνεδρία αποφάσισε μεταξύ άλλων τα ακόλουθα:

Λόγω των πολλών προβλημάτων που δημιούργησε η επανασπορά όλων σχεδόν των γηπέδων με αποτέλεσμα την δυσκολία στην διεξαγωγή των αγώνων και επειδή τα περισσότερα γήπεδα θα είναι διαθέσιμα μετά τις 08/01/2018 αποφασίστηκε για την ομαλή διεξαγωγή του Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας, όπως η 10η Αγωνιστική η οποία ήταν προγραμματισμένη να διεξαχθεί στις 06-07/01/2018 να μετατεθεί στο τέλος του Β΄ Γύρου δηλ. μετά το τέλος της 14ης Αγωνιστικής και συγκεκριμένα στις 10-11/02/2018 (Πριν την κλήρωση του Γ΄ Γύρου).

Οι υπόλοιπες αγωνιστικές παραμένουν ως έχουν.

 

Ορισμός

10η Αγωνιστική 10-11/02/2018

Κυριάκος Μάτσης      –         ΑΤΕ-ΠΕΚ Αγ. Μάμα                         Παρασκευή    09/02/2018     Ώρα 7+30μμ

Χρ. Μηνά Κορφής     –          ΘΟΙ Πισσουρίου                             Σάββατο         10/02/2018     Ώρα 2+30μμ

Αργοναύτες Ερήμης  –         Ευρ. Νούρος Απαισιάς                   Κυριακή         11/02/2018      Ώρα 11+00πμ

Απόλλων Αγριδιών    –         ΠΑΕ Λόφου                                       Κυριακή         11/02/2018      Ώρα 2+30μμ

 

Εκ του Διοικητικού Συμβουλίου

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ Ε.Ν. ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΥΨΩΝΑ
Αρχικές Εντεκάδες:

ΒΑΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΑΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΠΑΝΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ

ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΟΥΙΣ ΤΖΕΣΙ ΤΖΕΙΜΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΛΟΥΙΣ ΤΖΕΣΙ ΤΖΕΙΜΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΜΑΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ

ΜΑΤΣΕΝΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

ΜΕΛΕΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΟΔΙΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΝΑΓΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΑΝΑΓΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΗΣ

ΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΦΑΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΗΣ

Αναπληρωματικοί:

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ

ΓΕΡΟΛΕΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΜΕΛΕΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

ΣΟΛΩΜΟΥ ΛΟΙΖΟΣ

ΟΔΙΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΟΥΗΣ